Udogodnienia - Centrum Nowe Czyżyny Kraków
Nowe Czyżyny
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Carrefour Hypermarket
Poniedziałek - Czwartek:
06:00 - 22:00
Piątek - Sobota
06:00 - 23:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00
Leroy Merlin
Poniedziałek - Sobota:
06:30 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 20:00

Centrum Nowe Czyżyny

ul. Medweckiego 2

31-870 Kraków

Buses:
103, 113, 174, 202, 212, 222, 232
Trams:
1, 5, 9, 14, 22, 52, 62
Bus / tram stop:
Rondo Czyżyńskie
Buses:
129, 142
Bus stop:
Medweckiego
Bus:
192
Bus stop:
Marii Dąbrowskiej

Udogodnienia

Strefy wypoczynku

Strefy wypoczynku

Wygodne siedziska, miękkie poduszki i dostęp do kobiecej oraz męskiej prasy - to wszystko czeka na Was w naszych strefach wypoczynku, zlokalizowanych tuż przy sklepie Leroy Merlin oraz po drugiej stronie Centrum przy salonie UPC oraz home&you.

Godziny ciszy

Godziny ciszy

Nowe Czyżyny to centrum przyjazne dla osób w spektrum autyzmu, z nadwrażliwością sensoryczną oraz z cierpiących na migrenowe bóle głowy. W każdy wtorek między 9.00 a 11.00 oraz w każdą sobotę między 19.00 a 21.00 obowiązują u nas „Godziny ciszy”, które mają zapewnić komfort każdemu kupującemu. W tym czasie wyciszamy muzykę oraz przygaszamy nieco światło. Wszystko z myślą o zdrowiu i wygodzie Klienta, który jej szczególnie potrzebuje.

Wypożyczenie słuchawek wyciszających

Wypożyczenie słuchawek wyciszających

Dbamy o zdrowie i emocje naszych Klientów. Dlatego osoby w spektrum autyzmu i nadwrażliwością sensoryczną mają u nas unikalną możliwość wypożyczenia bez żadnych opłat specjalnych słuchawek wyciszających. Dzięki nim można zapewnić sobie dodatków komfort w czasie wizyty i zrobić zakupy w ciszy. To rozwiązanie zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Słuchawki dostępne są u ochrony.

Biblioteczki

Biblioteczki

Kiedy zmęczenie zakupami daje w kość lub po prostu chcesz zanurzyć się w pasjonującej lekturze, koniecznie odwiedź naszą biblioteczkę. Wyjątkową, bo działającą na zasadzie bookcrossingu – jeśli spodoba Ci się jakaś pozycja z naszej półki, śmiało zabierz ją ze sobą do domu! Po przeczytaniu przynieś z powrotem lub zostaw na półce coś ze swoich księgozbiorów. Wymieniaj, dziel się z innymi, inspiruj! W ten sposób nawet zakurzonym, starym książkom możesz podarować nowe życie. Biblioteczki znajdują się w pobliżu sklepu Leroy Merlin oraz po drugiej stronie Centrum w pobliżu salonu UPC i home&you - tuż przy strefach wypoczynku.

Bankomaty

Bankomaty

Potrzebujesz wypłacić gotówkę? W Centrum Nowe Czyżyny znajdziesz aż 6 bankomatów, w których szybko i intuicyjnie wypłacisz pieniądze. Ich lokalizacje, oznaczone symbolem $, znajdziesz na Planie Centrum.

Wi-Fi

Wi-Fi

Jeśli lubisz być online, a Twój pakiet Internetu niespodziewanie się kończy, to swobodnie korzystaj z naszej sieci wifi! Aby się do niej podłączyć wyszukaj nazwę #CZYZYNY_WIFI i zaloguj się korzystając z instrukcji.

Ładowanie telefonów

Ładowanie telefonów

Słaba bateria? Żaden problem! W Nowych Czyżynach znajdziesz aż 6 stacji ładowania bezprzewodowego oraz 2 kontakty na terenie strefy restauracyjnej, które umożliwią szybkie i sprawne podładowanie Twojego telefonu.

Strefa restauracyjna z udogodnieniami dla dzieci

Strefa restauracyjna z udogodnieniami dla dzieci

Strefa restauracyjna w Nowych Czyżynach serdecznie zaprasza wszystkich rodziców! Znajdziecie tam kuchenkę mikrofalową do podgrzewania posiłków, podgrzewacz do butelek oraz kolorowe zabawki i gry interaktywne, które nie pozwolą się nudzić najmłodszym Klientom Centrum.

Krzesełka do karmienia dzieci w strefie gastronomicznej

Krzesełka do karmienia dzieci w strefie gastronomicznej

Podczas zakupów z maluchem dopada Was głód? W naszej strefie restauracyjnej znajdziecie specjalne krzesełka do karmienia najmłodszych.

Plac zabaw dla dzieci

Plac zabaw dla dzieci

Plac zabaw w Centrum Nowe Czyżyny to idealna rozrywka dla wszystkich dzieci! Strefa wyposażona jest w wygodne pufy, bujaki w kształcie zwierząt, a także zjeżdżalnię, kolorowe zabawki, interaktywne gry, książeczki i kolorowanki, które nie pozwolą się nudzić najmłodszym Klientom Centrum. Plac zabaw znajdziecie tuż przy Cukierni Krakowskie Wypieki.

Wypożyczenie wózka dla dzieci

Wypożyczenie wózka dla dzieci

Nowe Czyżyny pomagają w każdej sytuacji! W biurze Ochrony Centrum do wypożyczenia jest specjalny wózek dla dzieci, który ułatwi zrobienie dalszych zakupów.

Opaski niezgubki

Opaski niezgubki

Obawiasz się, że podczas zakupów stracisz szkraba z oczu? Pomyśleliśmy i o tym. W specjalnych punktach na terenie naszego Centrum czekają bezpłatne opaski ”niezgubki”. Po wpisaniu numeru telefonu opiekuna i założeniu opaski na rączkę dziecka, możecie spokojnie udać się na zakupy. Odbierz niezgubkę w sklepach : * Punkt Informacyjny Carrefour * Punkt Informacyjny Leroy Merlin * Jysk * Kodano * Flying Tiger * Pepco * Play * Nakielny * Cukiernia Krakowskie Wypieki * Piekarnia Cukiernia Awiteks

Toalety dla dzieci

Toalety dla dzieci

W Centrum Nowe Czyżyny znajdują się toalety dedykowane najmłodszym. Znajdziecie je w toaletach damskich (przy Biurze Dyrekcji) oraz w korytarzu przy sklepie Leroy Merlin.

Siedziska dla dzieci w toaletach

Siedziska dla dzieci w toaletach

Twoje dziecko nie odstępuje Cię na krok? W naszych toaletach umieściliśmy specjalne przyścienne siedziska, aby maluch zawsze był w zasięgu Twojego wzroku.

Przewijaki dla dzieci w toaletach

Przewijaki dla dzieci w toaletach

Potrzebujesz zmienić pieluchę dziecku? Nic prostszego! Nasze Centrum wyposażone jest w przewijak, gdzie swobodnie i bezpiecznie będziesz mógł przewinąć swoją pociechę. Przewijaki znajdują się w toaletach dla osób niepełnosprawnych.

Toaleta dla osób niepełnosprawnych

Toaleta dla osób niepełnosprawnych

Centrum Nowe Czyżyny posiada także toalety przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, które znajdują się w toaletach w korytarzach ewakuacyjnych.

Wypożyczenie wózka inwalidzkiego

Wypożyczenie wózka inwalidzkiego

Nagły wypadek lub osłabienie? Centrum Nowe Czyżyny śpieszy z pomocą! U Ochrony Centrum można bezpłatnie wypożyczyć wózek inwalidzki, który na pewno pomoże w nagłych, trudnych sytuacjach.

Maszyna do czyszczenia butów

Maszyna do czyszczenia butów

Ważne spotkanie, a buty brudne? Mamy rozwiązanie! Nasza maszyna czyszcząca do butów spełnia swoje zadanie w 100%. Znajdziecie ją przy sklepie RTV Euro AGD.

Zewnętrzna strefa relaksu

Zewnętrzna strefa relaksu

Marzysz o odpoczynku lub szukasz pomysłu na spędzenie czasu wolnego? Zapraszamy do naszej zewnętrznej strefy relaksu przy sklepie RTV Euro AGD, w której czekają na Ciebie siedziska w kształcie leżaków i kosze plażowe otoczone kolorowymi donicami z bujną roślinnością.

Stojaki rowerowe

Stojaki rowerowe

Bądź eko friendly, przyjedź do Nowych Czyżyn na rowerze! Przed każdym wejściem do Centrum czekają na Was specjalne stojaki, do których bezpiecznie przypniecie swój rower na czas zakupów.

Stacja naprawy rowerów

Stacja naprawy rowerów

Nagła usterka? Wypadająca śrubka? Nasza całodobowa stacja naprawy rowerów przychodzi z pomocą! Stację znajdziecie na terenie zewnętrznej strefy wypoczynkowej przy sklepie RTV Euro AGD.

Miski dla psów

Miski dla psów

Nowe Czyżyny kochają zwierzęta! Przed wejściem do naszego Centrum od strony sklepów Jysk oraz CCC można znaleźć specjalne poidełka dla psów, aby w każdej chwili mogły ugasić pragnienie.

Kurtyna wodna latem

Kurtyna wodna latem

Potrzebujesz ochłodzenia w letnie, upalne dni? Z przyjemnością wstąpisz do Nowych Czyżyn! Kurtyna wodna zlokalizowana przed naszym Centrum przyniesie dużą ulgę i ochłodzi w gorące miesiące.

Traficar

Traficar

Najpopularniejszy system car-sharing w Polsce dotarł także do Centrum Nowe Czyżyny. Nie straszne już będą ogromne zakupy. W naszym centrum na parkingu w pobliżu Leroy Merlin znajdziesz bezpieczny i wygodny środek transportu do domu. Jednym kliknięciem rezerwujesz auto, parkujesz i płacisz. Nie musisz przejmować się kosztami paliwa, przeglądami technicznymi, ubezpieczeniem, garażowaniem czy opłatami za miejskie parkomaty. Przy okazji, przyczyniasz się do zmniejszenia liczby aut na ulicach i redukcji zanieczyszczenia powietrza.