Bezpieczne zakupy - Centrum Nowe Czyżyny Kraków
Nowe Czyżyny
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Carrefour Hypermarket
Poniedziałek - Czwartek:
06:00 - 22:00
Piątek - Sobota
06:00 - 23:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00
Leroy Merlin
Poniedziałek - Sobota:
06:30 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 20:00

Centrum Nowe Czyżyny

ul. Medweckiego 2

31-870 Kraków

Buses:
103, 113, 174, 202, 212, 222, 232
Trams:
1, 5, 9, 14, 22, 52, 62
Bus / tram stop:
Rondo Czyżyńskie
Buses:
129, 142
Bus stop:
Medweckiego
Bus:
192
Bus stop:
Marii Dąbrowskiej

Bezpieczne zakupy

Codzienna dezynfekcja wózków

Codzienna dezynfekcja wózków

Potrzebujesz wypożyczyć wózek dla osoby niepełnosprawnej lub wózek dla dziecka, które udostępniamy w Nowych Czyżynach? Bez obaw, wózki są po każdym użyciu przez klienta dezynfekowane, dzięki czemu możesz komfortowo wyruszyć na zakupy.

Komfortowe toalety

Komfortowe toalety

W trosce o Twoje zdrowie nasze toalety są regularnie dezynfekowane oraz ozonowane. Ze względów higienicznych w toaletach działa także bezdotykowa armatura łazienkowa. Możesz skorzystać również z praktycznych podajników ręczników jednorazowych – zalecamy, by używać ich po umyciu rąk zamiast suszarek automatycznych. Skuteczne i wygodne!

Wsparcie personelu oraz czytelne komunikaty w zasięgu wzroku

Wsparcie personelu oraz czytelne komunikaty w zasięgu wzroku

Na terenie obiektu znajdziesz przejrzyste komunikaty, które informują o aktualnych zasadach funkcjonowania centrum handlowego: maseczkach ochronnych, dezynfekcji rąk, zachowaniu odstępu min. 1,5 m czy dopuszczalnej liczbie osób w sklepach (znajdziesz je w witrynach lokali). O obecnych zaleceniach przypomina również klientom personel centrum oraz sprzedawcy w poszczególnych sklepach.

Regularna dezynfekcja wnętrz

Regularna dezynfekcja wnętrz

Regularnie ozonujemy pomieszczenia zamknięte, co pozwala odświeżyć powietrze oraz wyeliminować szkodliwe drobnoustroje. Prowadzimy także dodatkową dezynfekcję przestrzeni wspólnych: podłóg, korytarzy (ze szczególnym naciskiem na korytarze oraz ściany prowadzące do toalet), klamek, donic oraz koszy na śmieci. W tym celu nasz wykwalifikowany serwis sprzątający wyposażony został w dodatkowe środki czystości o silniejszym działaniu antybakteryjnym i wirusobójczym.

Wygodne i otwarte przestrzenie

Wygodne i otwarte przestrzenie

Szerokie aleje handlowe i otwarte wszystkie wejścia do centrum pozwalają na komfortowe przemieszczanie się podczas zakupów z zachowaniem niezbędnego dystansu społecznego 1,5 m. Większe bezpieczeństwo zapewnia także przestronny, zewnętrzny parking przed obiektem, w którym do dyspozycji klientów jest 895 bezpłatnych miejsc postojowych

Dezynfekcja na wyciągnięcie dłoni

Dezynfekcja na wyciągnięcie dłoni

Pamiętaj o regularnym myciu i dezynfekcji rąk podczas zakupów! Pomogą Ci w tym dokładne instruktaże nad umywalkami przygotowane według zaleceń GIS oraz dozowniki z płynem do dezynfekcji dłoni w toaletach. Specjalne bezdotykowe dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk znajdziesz przy wejściach do obiektu. Alternatywnie, możesz skorzystać z jednorazowych rękawiczek, które kupisz w specjalnym automacie. Czyste ręce to podstawa!

Maseczki i rękawiczki w automatach oraz sklepach

Maseczki i rękawiczki w automatach oraz sklepach

Pamiętaj o osłonie ust oraz nosa podczas zakupów! Maseczki oraz rękawiczki jednorazowe kupisz wygodnie i szybko w automacie w wejściu od strony Leroy Merlin oraz wejściu od strony sklepu Jysk i Euro RTV AGD. Maseczki (jednorazowe lub bawełniane) i rękawiczki znajdziesz też m.in. w Euro Aptece, hipermarkecie Carrefour, pralni EBS oraz drogerii Rossmann. Maseczkę udostępni Ci także bezpłatnie pracownik ochrony. Instruktaże prawidłowego zdejmowania maseczki i rękawiczek jednorazowych znajdziesz w Nowych Czyżynach

Bezpieczne zakupy w reżimie sanitarnym

Bezpieczne zakupy w reżimie sanitarnym

Dbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo podczas zakupów! Niezmiennie od wielu miesięcy dostosowujemy się do aktualnych zaleceń Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz działamy w niezbędnym reżimie sanitarnym. W trosce o zdrowie naszych klientów stosujemy również dodatkowe procedury higieniczne.