Safe shopping - Centrum Nowe Czyżyny Kraków
Nowe Czyżyny
Monday - Saturday:
09:00 - 21:00
Shopping Sunday:
10:00 - 20:00
Carrefour Hypermarket
Monday - Thursday:
07:00 - 22:00
Friday- Saturday:
07:00 - 23:00
Shopping Sunday:
09:00 - 20:00
Leroy Merlin
Monday - Friday:
06:30 - 21:00
Saturday - Sunday:
closed
Mon-Sat from 6:30 am till 7am the only entrance from Maria Dąbrowska St

Nowe Czyżyny Shopping Centre

2 Medweckiego Street

31-870 Cracow

Buses:
103, 113, 174, 202, 212, 222, 232
Trams:
1, 5, 9, 14, 22, 52, 62
Bus / tram stop:
Rondo Czyżyńskie
Buses:
129, 142
Bus stop:
Medweckiego
Bus:
192
Bus stop:
Marii Dąbrowskiej

Safe shopping

Bezpieczne zakupy w reżimie sanitarnym

Bezpieczne zakupy w reżimie sanitarnym

Dbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo podczas zakupów! Niezmiennie od wielu miesięcy dostosowujemy się do aktualnych zaleceń Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz działamy w niezbędnym reżimie sanitarnym. W trosce o zdrowie naszych klientów stosujemy również dodatkowe procedury higieniczne.

Maseczki i rękawiczki w automatach oraz sklepach

Maseczki i rękawiczki w automatach oraz sklepach

Pamiętaj o osłonie ust oraz nosa podczas zakupów! Maseczki oraz rękawiczki jednorazowe kupisz wygodnie i szybko w automacie w wejściu od stronny ulicy Kolumny. Maseczki (jednorazowe lub bawełniane) i rękawiczki znajdziesz też m.in. w Aptece DOZ, hipermarkecie Carrefour, pralni EBS oraz drogerii Rossmann. Maseczkę udostępni Ci także bezpłatnie pracownik ochrony. Instruktaże prawidłowego zdejmowania maseczki i rękawiczek jednorazowych znajdziesz w Nowej Górnej.

Dezynfekcja na wyciągnięcie dłoni

Dezynfekcja na wyciągnięcie dłoni

Pamiętaj o regularnym myciu i dezynfekcji rąk podczas zakupów! Pomogą Ci w tym dokładne instruktaże nad umywalkami przygotowane według zaleceń GIS oraz dozowniki z płynem do dezynfekcji dłoni w toaletach. Specjalne bezdotykowe dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk znajdziesz przy wejściach do obiektu. Alternatywnie, możesz skorzystać z jednorazowych rękawiczek, które kupisz w specjalnym automacie. Czyste ręce to podstawa!

Wygodne i otwarte przestrzenie

Wygodne i otwarte przestrzenie

Szerokie aleje handlowe i otwarte wszystkie wejścia do centrum pozwalają na komfortowe przemieszczanie się podczas zakupów z zachowaniem niezbędnego dystansu społecznego 1,5 m. Większe bezpieczeństwo zapewnia także przestronny, zewnętrzny parking przed obiektem, w którym do dyspozycji klientów jest 895 bezpłatnych miejsc postojowych.

Regularna dezynfekcja wnętrz

Regularna dezynfekcja wnętrz

Regularnie ozonujemy pomieszczenia zamknięte, co pozwala odświeżyć powietrze oraz wyeliminować szkodliwe drobnoustroje. Prowadzimy także dodatkową dezynfekcję przestrzeni wspólnych: podłóg, korytarzy (ze szczególnym naciskiem na korytarze oraz ściany prowadzące do toalet), klamek, donic oraz koszy na śmieci. W tym celu nasz wykwalifikowany serwis sprzątający wyposażony został w dodatkowe środki czystości o silniejszym działaniu antybakteryjnym i wirusobójczym.

Wsparcie personelu oraz czytelne komunikaty w zasięgu wzroku

Wsparcie personelu oraz czytelne komunikaty w zasięgu wzroku

Na terenie obiektu znajdziesz przejrzyste komunikaty, które informują o aktualnych zasadach funkcjonowania centrum handlowego: maseczkach ochronnych, dezynfekcji rąk, zachowaniu odstępu min. 1,5 m czy dopuszczalnej liczbie osób w sklepach (znajdziesz je w witrynach lokali). O obecnych zaleceniach przypomina również klientom personel centrum oraz sprzedawcy w poszczególnych sklepach.

Komfortowe toalety

Komfortowe toalety

W trosce o Twoje zdrowie nasze toalety są regularnie dezynfekowane oraz ozonowane. Ze względów higienicznych w toaletach działa także bezdotykowa armatura łazienkowa. Możesz skorzystać również z praktycznych podajników ręczników jednorazowych – zalecamy, by używać ich po umyciu rąk zamiast suszarek automatycznych. Skuteczne i wygodne!

Codzienna dezynfekcja wózków

Codzienna dezynfekcja wózków

Potrzebujesz wypożyczyć wózek dla osoby niepełnosprawnej lub wózek dla dziecka, które udostępniamy w Nowej Górnej? Bez obaw, wózki są po każdym użyciu przez klienta dezynfekowane, dzięki czemu możesz komfortowo wyruszyć na zakupy.

Pokój dla opiekuna z dzieckiem bez kolejek

Pokój dla opiekuna z dzieckiem bez kolejek

Rodzinne zakupy? Dbamy, by w Twoim otoczeniu zminimalizować ryzyko tworzenia się kolejek i tłoku. Jeśli w trakcie wizyty w Nowej Górnej, zajdzie potrzeba skorzystania z pokoju dla rodzica z dzieckiem, naciśnij na dzwonek przy drzwiach i poczekaj na ochroniarza, który Ci to umożliwi.