Druga książka -50% - Centrum Nowe Czyżyny Kraków
Nowe Czyżyny
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Carrefour Hypermarket
Poniedziałek - Czwartek:
06:00 - 22:00
Piątek - Sobota
06:00 - 23:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00
Leroy Merlin
Poniedziałek - Sobota:
06:30 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 20:00

Centrum Nowe Czyżyny

ul. Medweckiego 2

31-870 Kraków

Buses:
103, 113, 174, 202, 212, 222, 232
Trams:
1, 5, 9, 14, 22, 52, 62
Bus / tram stop:
Rondo Czyżyńskie
Buses:
129, 142
Bus stop:
Medweckiego
Bus:
192
Bus stop:
Marii Dąbrowskiej
Powrót

Druga książka -50%

Do odwołania

W Księgarni Świat Książki panuje teraz letnia wyprzedaż! Przy zakupie dwóch książek za jedną z nich (tańszą) zapłacicie połowę ceny.

 

„Wyspa nieopisana” Paullina Simons
To ostatnia część znakomitej trylogii „Kres” Paulliny Simons.
Julian, który stracił w życiu już wszystko, co kochał, postanawia ocalić kobietę, z którą łączy go nierozerwalna więź. Razem z Josephine muszą przeciwstawić się mrocznej sile, która chce ich zniszczyć. Okrutny los pokazuje osobom, które teoretycznie nie mają już nic do stracenia, że zawsze znajdzie się coś, co można utracić.

„Ostatnia debiutantka” Lesley Lokko
Lubicie niebanalne powieści historyczne? Koniecznie sprawdźcie „Ostatnią debiutantkę” Lesley Lokko. Książkę znajdziecie w Księgarni Świat
To opowieść oparta na dziejach dramatu rodzinnego i ściśle skrywanych sekretów z lat 30. XX wieku.

„Żebrząc o śmierć” Graham Masterton
Mistrz thrillerów powraca w wielkim stylu.
Jeszcze nie skończył się styczeń, a liczba zabójstw w Cork przekroczyła już tę z całego poprzedniego roku. Ogarnięcie tego chaosu, ustalenie, które z tych spraw są ze sobą powiązane i w jaki sposób, będzie od Katie Maguire wymagało nadludzkiego wysiłku. I znowu znajdzie się w sytuacji, w której będzie zagrożone jej własne życie.

Letnia wyprzedaż
Mamy wspaniałą informację dla czytelników i moli książkowych.
Promocja obejmuje wszystkie książki z wyłączeniem podręczników, literatury obcojęzycznej oraz pozycji rabatowanych w ofercie przykasowej.

„Cham niezbuntowany” Rafał A. Ziemkiewicz
„Cham niezbuntowany” Rafała A. Ziemkiewicza to subiektywny traktat publicystyczny, który – jak sam autor mówi – powstała w skutek „chorowania na Polskę”. W tej książce przeczytacie o współczesnych problemach, które według Ziemkiewicza mają korzenie w nieprzepracowanej historii.

„Ja, inkwizytor” Jacek Piekara (DO PUBLIKACJI 17 LIPCA; WTEDY DATA PREMIERY)
W Księgarni Świat Książki pojawiła się kolejna książka z cyklu „Ja, inkwizytor”, będąca jednocześnie domknięciem mniejszego cyklu, zwanego „ruską trylogią”. W tej książce autor domknął wątki rozpoczęte w „Przeklętych krainach” i „Przeklętych kobietach”.
Losy bohaterów splatają się w zatruty węzeł intryg i zdrad. Trylogia ta stanowi osobną całość i może być czytana niezależnie od innych książek o Mordimerze Madderdinie, a nawet bez wcześniejszej ich znajomości.

„Malarz dusz” Ildefonso Falcones
Czy są tu fani niezastąpionego Ildefonso Falconesa? „Malarz dusz”, jego najnowsza książka.
Barcelona, rok 1901. Przez miasto przetacza się fala niepokojów społecznych. Ubóstwo najbiedniejszych dzielnic kontrastuje z bogactwem dużych eleganckich alei, wzdłuż których wyrosły już niezwykłe budynki, symbol nadejścia epoki modernizmu. W tym wszystkim Dalmau Sala, artysta, który soi na rozstaju dawnego porządku i nowego. Musi odnaleźć swoją ścieżkę i wartości, które są bliskie jego sercu.

„Wyzwanie stoika” William B. Irvine
„Wyzwanie: stoicyzm” to poradnik dla tych, którzy są zestresowani i nie wiedzą, jak sobie z tym poradzić. Ta optymistyczna książka jest zbiorem wiedzy i mądrości, które William Irvine, profesor filozofii, zgromadził w trakcie swojego życia i badań. Znajdziecie tam sposoby na to, jak radzić sobie ze stresem i napięciami dnia codziennego.

„Moje bardzo włoskie wakacje” Sue Roberts
Spakowani na wakacje? No dobrze, a jaką książkę ze sobą zabieracie? Jeśli nie macie jeszcze pomysłu, koniecznie sprawdźcie „Moje bardzo włoskie wakacje” Sue Roberts.

„Wakacje” T.M.Logan
To miały być idealne wakacje. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie to, że Kate podejrzewa swojego męża o zdradę. Co gorsza, Kate jest niemal pewna, że jego kochanką jest jedna z jej przyjaciółek. Tylko która…? Kiedy kobieta jest już bliska poznania prawdy, uświadamia sobie, że jest ktoś, kto gotów jest zabić po to, by Kate nie dowiedziała się, o co właściwie chodzi.